Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.06.11, 11:46   #84
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Günaydın | 2011/2

Güne Günaydın diyeli çok oldu. Hava çok sıcak ve bu sıcakta fırın yakmak akıl karı değil ama... Aması var işte...
Efe sıpası hala pireleri ile uğraşmakta iken dedim ki kahvaltıda sıcak sıcak börek yesin. Sever hamur işlerini keratam.

Hem yer hemde bir sürü laf sayar...
"Yok şöyle olmuş, yok böyle olmuş, beceremiyorsun bu işleri, gurkkk gurkkkk.....Pintilik yapmasanda dışarda kahvaltı yapsak sonra öğlen ve akşam yemeğini de dışarda yesek.... Adana kebap, Bursa iskender vs.vs...... gurkkkkk gurkkkkkk...."

Hani derler ya Allah verdi mi veriyor. Kimine kaynana, kimine koca, kimine de hatun vara yoğa dır dır eden...

Şükür ki bunların hiç birisi de bende yok ama yine başımda sürekli dırdır eden biri var.

Sizcede yukarıda saydığım katagori eksik mi kalmış ?

Lale'nin tarif vermiş olduğu Banyolu Peynirli Böreği yaptım sürdüm fırına... Bu tarifi de ilk kez yaptım bakalım buna neler sayacak..

Çıkar len yediklerini diyeceğim ya da bir anlık öfke ile önünden börekleri alıp balkondan aşağıya fırlatacağım. (Yapmadığım bir şey de değil.) Kediler, köpekler, kuşlar bayram yapacak.

Güzel kokular gelmeye başladı bir bakayım camdan içeriye hali vakti nasıldır.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.