Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.06.11, 19:16   #182
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Af kapıda mı ne?

Başbakanın helalleşmesinin arkasında var birşey diyenlerdendim ve öyle de olacak herhalde. Asıl sanayiden görevli olan Bakan Nihat Ergün bir röportajında ‘’devlete karşı işlenmiş olan suçlarla ilgili af her zaman gündeme gelebilir’’ diyor. İster istemez de insanın aklına Ergenekoncular geliyor. Seçim öncesi yakalanıp içeri tıkılan onca insan görevini tamamladı mı acaba? Seçim bitti şimdi çıkabilirler düşüncesi mi hakim? KCK hükümlüleri ne olacak? Bekleyelim bakalım neler olacak?

Ahmet Türk’te ‘’ eğer tutuklu olan seçilmişlerimiz parlamentoya giremezlerse, bizlerde parlamentonun kapısını açmayacağız’’ demiş. Hadi bakalım, aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık.

En güzelini CHP’li Hurşit Güneş söyledi, yeni dönem Milletvekili rozetlerini takarken: "Bakın çok ilginç bir şey yapacağız. Üçgen biçiminde birbirimize takacağız. Ben Haydar Bey'e takacağım, Haydar Bey Mehmet Bey'e takacak, Mehmet Bey de bana takacak’’

İbrahim Tatlıses’in yıllardır ağzından düşürmediği bir cümle vardı ‘’Allah cezanı verecek’’. Babalar gününde sevenleri tedavi gördüğü hastanenin önünde toplanmış ve Tatlıses için kurban kesmişler, o da onları kırmamış hastanenin çatısından sevenlerini selamlamış. Sağ elini sallarken, sol elini hiç kullanmaması felç durumunda düzelen bir şey olmadığını gösteriyor. Eh ister istemez burada da aklıma İbrahim Tatlıses bir şeylerin cezasını mı çekiyor acaba, diye bir soru geliyor??

Survivor sona ermiş ve Nihat Doğan kazanamamış. Her zaman yaptığı gibi duygu sömürüsü ile denemiş telefon oylamalarını kendi tarafına çekmeyi. Kazandığım paranın yarısı ile okul yaptıracağım demiş, bunun üzerine Acun Ilıcalı devreye girip, zaten bu yarışmanın kuralı buydu, kim kazanırsa yarısını hayır kurumuna bağışlayacak demiş ve Nihat Doğan’ı morartmış…

Yoğun tempom içinde bugün takip edebildiğim haberler bunlar. İşin aslı artık haber falan ne dinlemek ne de duymak istiyorum. Seçimlerden dolayı yeteri kadar meşgul etti, bundan sonra biraz kafa dinlemek lazım.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.