Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.06.11, 20:01   #183
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Lale yazdıklarının hepsini harf harf okudum emin ol.

Ülkenin gündemine tuttuğun büyüteçten yansıyanlar beni de gündemin içine çekti...

Aklıma nedense Parizyen geldi. Yok bu çorap markası olup içinde de bir çift güzel bacak bulunan Parizyen değil. Paris'te geçirdiğim bir kaç günün anısına gark oldum sadece. Işıklı bir şehir ama kastım tabi ki sokak aydınlatması değil.

Yazınla ilişkiyi nasıl mı kurdum? Ne bileyim ya kaçmak istedim belki memleketten ondandır...

Af demişsin yazında genel olanından. Nedense benim içimde de Ergenekon hariç genel olacakmış gibi bir his var.

Hatta bu af lafı çıkalı beri kafamda Meclisi ilerde yönetecek başkanının sesi var. Ne mi diyor?

"Sayın Öcalan lütfen söz almadan konuşmayın. Sayın pek muhterem Karayılan size 1 dakika ek süre veriyorum. Sayın milletvekili lütfen o arka sıralarda domuz bağı nasıl atılır kursu vermeyi bırakın artık. Eve gidince gösterir beraber gömersiniz arkadaşınızla vs. vs. vs."...

Hurşit li CHP'li takma işini fantaziye çevirmiş. Basında yer bulur diye böyle bir üçgen oluşturmuş ama asıl yer bulmasının sebebi üçgen değil "anhängen"" vaziyeti olmuş.

Memleket meselelerine dalınca canım birden papaya yağıyla derdest edilmiş ahtapot bacağı çekti...

Seviyorum memleketimin herşeyini...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.