Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.11, 16:28   #12
Öykü
Müdavim

Öykü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 20
Ettiği Teşekkür: 49616
Aldığı Teşekkür: 15722
Rep Derecesi : Öykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmedeÖykü muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Özel hastanelerin amacı sadece para kazanmak mı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi cizem Mesajı göster
Bu mesajını anlayamadım. Bamamın böreklerinde sorun vardı ve ilaçlı tomografi sonucu babamın böbrekleri iflas etti.Üresi çok yükseldi,zehirlendi. Benim içim yanıyor..Sonra da bu tahlili baban taşıyamadı dediler.Bu deneme mi ?Önce taşıyamaz yaşı fazla böbreklerinde sorun vardı denilemezmiydi? Bu can ona göre yorum yap...Babam konuşarak yürüyerek gittiği hastaneden tabutla çıktı. Üstelik fatura verdiler elimize.Parayı biz babam ölmeden de isteselerdi verirdik..Para için insana gereksiz taşıyamayacağı tahlil yapılmaz hele de hayati risk taşıyorsa...
Sevgili çizem, önceki mesajımda yazmıştım. Yanlış yapılan bir tahlil sonucu uzun süre bana antibiyotik verdiler. Bağışıklık sistemim bozuldu. Su bile içemiyordum. Daha sonra aynı tahlili, başka yerlerde yaptırdım sonuç temizdi. Ben de o hastaneyi ve laboratuvarı İl sağlık müdürlüğüne şikayet ettim, başkalarının canı yanmasın diye. Siz de bunu yapabilirsiniz.