Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.07.11, 23:25   #1
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Talking İbrahim Tatlıses'in Canlı Yayın Rezaleti

Mevzu eski, ben yeni gördüm ve çok sinirlendim.

Bir insanın alt yapısı olmadıktan sonra, istediği kadar para içinde yüzsün. Her zaman aslını belli eder. Mütevazilik de para ile alınacak şey değildir, insanın temelinde olur.

Cebindeki parası ile etrafında oluşturduğu koruma ordusuna güvenerek kendini birşey sanan bu kişi, satın aldığı güç olmadan tek başına bir yerde karşılaşsın bakalım o çocukla ne olacak.

Satın aldığı güç de zaten onu bir yere kadar koruyabilir, sonrası malum... Şimdiki durumu.

Kimsenin kimseyi bu şekilde rezil etmeye ve küçük düşürmeye hakkı yoktur, hele ki canlı yayında bu tür kabadayılıklar sadece kişinin kendi kompleksinin tatmin edilmesidir.

Halkımız seviyor ama bu tip insanları. Vursun, kırsın, hakaret etsin.

Toplum olarak şahsiyetimizi kaybetmişiz, bu kişiler baş tacı ediliyor.

Offff, çok sinirlendim....

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.