Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.07.11, 23:36   #2
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İbrahim Tatlıses'in Canlı Yayın Rezaleti

Bu ne yaa?

Bunun adamlıkla, erkeklikle hele hele insanlıkla uzaktan yakından ilgisi yok.

O çocuk ne yapmış olursa olsun bu şekilde hakaret edilmesi ancak edeni küçültür. Zaten küçüktü insan olarak iyice yok etmiş kendini...

Kendi kanalın, oraya programa bir şekilde dahil olmuş ve çok ama çok suçlu...

Gelip karşısına oturup, eline mikrofon alarak onu o kadar kişinin önünde aşağılamaya kalkmak ancak kendi olmamışlığını, çiğliğini tescil ettirir.

Gel kapıdan kestir programı ve sonra ne sorunun varsa kameralar gerisinde hallet. İnternet ortamında adını kullandı diye TV kanalını kullanmanın mübah olduğunu düşünüyorsan da feci şekilde yanılıyorsun. Tekzip hakkın var, tazminat hakkın var, hukuki hakların var.

Ama hukuktan anladığı, topuğa sıkılması veya kafasına sıkılması olunca insanın çokta görmemek lazım...

Levent Kırca'da bir üniversitede gencecik bir kıza bunun benzerini yapmıştı.

Bazıları kendilerine verilen maddi veya manevi değerleri taşımasını bilmiyor ve öğrenemiyorda.

Sonuç ortada. Herşeye sahip olduğunu zannedip insanlıklarını kaybediyorlar işte...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.