Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.07.11, 19:00   #193
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Çok sıcak... Banyonun kapısını kapamıyorum bile. 3-5 konuya bakıp atıyorum kendimi duşa. Sevdim ben bu işi.

Günün İçindeni de sıcaklar vurdu herhalde ve bayağı bir boşladık. Ama bunda tamamen Lale'nin tembelliğinin etkisi var. Yoksa ben parmakları düşük bir herifim yazarım yani sorun olmaz.

Şakası bir yana günün içinden geçenler sıcaklardan daha boğucu son zamanlarda. Asıl neşemizi kaçırıp, yazma isteğimizi törpüleyende bu olsa gerek.

Bu sürede 13 şehit haberi, sonra 3 şehit daha (arada tek tek gidenler toplu gitmemenin yüzünden haberlere konu bile olmuyor), ilan edilen özerklik, bunu yetkililerin ne hikmetse duymaması ve tepki vermemesi, Kıbrısta Başabakanın yine esip gürleyip kendi muritlerine gaz vermesi dışında bir halt olmaması, habire felaket tellallığı yaparak kapımıza dayanan ekonomik kriz çığırtkanlığı vs. vs. vs...

Bu arada pehlivan tefrikasına dönen Silivri ve Balyoz davalarına ek olarak nur topu gibi birde şike davamız oldu. Hani siyasetle ilgilenenlerin oyalanacağı iki dava varken, topkoliklerin öyle boş bırakılması doğru değildi bence de. Şimdi onların önünde de meşin bir yuvarlak artık. İsteyen istediği gibi tepikleyip kendi Dünyasında maç etsin.

Sıkıcı gündem hemde çok sıkıcı.

Magazin ayağı var birde bunun.

Amy için ağlayanlar Oslo'da yaklaşık 90 kişi için ağlayanlardan fazla olsa gerek. Hem Yoncamikte Twitterde "su testisi" demiş Amy için. Ortalık toz duman yani bu konuda.

Mahsuncuğum yine sömürecek birşeyler bulmuş. Kimi toplumun kanayan yaralarına parmak basıyor falan diyor, kimi sosyal mesaj vermeye devam ediyor diyor.
Ben ise ilk girişte demiştim zaten kendimce olanı, sömürüyor...

Mesaj vermek yazdığınla, çizdiğinle, çektiğinle de olur ama asıl bunla örtüşen bir de hayat yaşamalısın ki inandırıcılığıda olsun. Neyse sustum...

Sahi!.. Hadisenin bikinili resimlerini görünce eteğini aradım nedense. Avuç içi kadar falandı o etekler ama yinede kapattığı yerlerin hatırı sayılırmış.

Bu arada az şikeci Beşiktaşım İspanyada ikincilik kupası aldı. Zaten 3 takım vardı falan diyeni vururum. Kupa kupadır. Alamayanlara sorun bakın ne kadar değerli bir şey olduğunu ve özleminin ne kadar acı verdiğini anlatsınlar size.

Hava durumunu vermiştim zaten girişte.

Reklamlara geçeyim ben.

Banemin, hiç bitmeyecek bir sevda...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.