Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.07.11, 19:33   #8
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11677
Aldığı Teşekkür: 17477
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Saat beni beş geçince....

Nabend mein lieber

Uzun zaman olmuş, şöyle içten bi şeyler yazmayalı. Yazını okuduğumda anladım. Samimiyetin dibine vurmuşsun. İyi de yapmışsın.

Almanya dönüşlüler için daha da özel yazılar olmuş. Benim de başıma benzer şeyler geldi. En yakın örneği ise buraya gelen Alman müşteriler. Bazıları, benim Almanca konuşma ihtimalimi sıfır görüyor olacak ki, İngilizce (ellerinden geldiği söylenemez) konuşuyorlar. Ben Almanca yanıt verdiğim halde! İngilizce devam ediyorlar. Bir süre sonra kendilerini uyarmak durumunda kalıyorum. "Size Almanca cevap verdiğimi anlamadınız sanırım" diye. "He, hö, nasıl?"

Nasılı sizlerin de yazdığı gibi, bunlar kendilerini dünyanın merkezi sanıyorlar azizim. Onlar bizim memleketten ev de alır, arsa da. Bir gram Türkçe öğrenmezler ama bizler orada Almanca konuşmuyoruz diye dışlanırız. Ev almalarımıza şiddetle karşıdırlar.

Komşumuzdan bir çekiç istemiştik de, "oğlumun, veremem" demişti dingil.

Wilmarlar hep vardır. Önemli olan onları kaybetmemek.
Emilio Santos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Emilio Santos'in Mesajına Teşekkür Etti.