Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.11, 22:19   #4
Aşk-ı Rüya
Üye

Aşk-ı Rüya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 30
Aldığı Teşekkür: 112
Rep Derecesi : Aşk-ı Rüya Karimasını arttırmak için doğru yerdeAşk-ı Rüya Karimasını arttırmak için doğru yerdeAşk-ı Rüya Karimasını arttırmak için doğru yerdeAşk-ı Rüya Karimasını arttırmak için doğru yerdeAşk-ı Rüya Karimasını arttırmak için doğru yerdeAşk-ı Rüya Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ceyhun Yılmaz'Dan Seçmeler

Seni sevmenin okulu olsa. İlkögretim; Sana kaptırmamak kalbi / Lise; Seninle yaşamak bilgisi / ve Üniversitenden; Mezun olsun ''Seni Unutabilen''
**

Seninle bi şey ''yaşamamak'' lazımmış, Çünkü; Senden sonra zaten ''yaşanmıyor''

**

Oldu,işte bizde geçmiş olduk. Bir aşkın
daha üstünü örtüp, göz kapaklarını ellerimizle kapattık. Biz de güzelgünleri bittikten sonra anladık,artık yokluğumuzla yaşayıp;birbirimizin adını duyduğumuzda önümüze bakıp vicdanımızıkanatacağız. Artık biz sizli bizli olacağız....

**

Kırılma ihtimali sadece sana ait değil ki. İncinmek sözcüğünün anlamı benim sözlüğümde de var.

**

Herhangi bir akşam üstü. Sensizlik yine beni yakaladı suçüstü. Şu an baktığım denizden. Ne vardı sevdalarım bir bir çıksa. İçimdeki karanlığı alsa. Kızıl saçların omzumda dolaşsa. Bir daha ağlarmıyım acaba?

**

Uyuyup uyanıyorum. Aralarda oynuyorum. Önümde hayat senaryosu. Birazcık değiştiriyorum. Bazen begeniliyor bazen yazardan fırçayı yiyiyorum

**

Sevdiğim ikinci kadınsın sen İlkini sevmeye mecburdum Çok iyiliği oldu bana Ve hayatımda hiçbir mecburiyeti onun kadar sevmedim Sevdiğim ikinci kadınsın sen İlkinin yerini alman mümkün değil O öğretti bana sevmeyi O öğretmese sevemezdim seni bile İnan o tuttuğu için ellerimden Yürümeyi öğrendim, koşabildim sana Onun gözlerine benzediği için gözlerin Alamadım gözlerimi senden Sana aşığım, seni seviyorum Sevdiğim ikinci kadınsın sen Hayatım boyunca omuzumda taşıyorum onu Ve sen her sabahımdasın Kıskanma Alfabede bile senin adının baş harfi ondan sonra gelir Kalbim şimdi senin Onun kadar sev beni kafi O doğurdu, sen öldürme

**

Hep gözlerime baktın..Benim göremediğim bir pencere..Bir kapı mı vardı ki gözlerimde? Çıkıp yalnız bıraktın..Her çıkısında çok hızlı çarptın

**

Gitmek kadar kolay gelebilir ayrılık sana, Bir gece uyanınca bir gece yarısı uyanıpta, Yüreğine bakınca anlarsın, Gözlerin karanlığı seçer ağlarsın, Bütün çekmecelere bakıp bulamazsın, Bulamaz da hüngür hüngür ağlayıp yokluğu anlarsın, Sevinciyle uyandığım, sabahlara kadar ağladığım, Bir gülüşüne çiçekler açtığım, Sebebim, sevincim, herşeyim neredesin, Güneşlerim battı, şiirlerim bitti neredesin...

**

Sen film olsan 'çok' izlenir iyi 'gişe' yapar ve herkesi 'ağlatırsın'

**

Yaz geldi diyor takvim benim o kadar yok vaktim, kimseye inandıramaz tenimi temmuzda bu yağmur ayıp koca bir mevsim kayıp eşi dostu arayıp siz ıslakmısınız diye soruyorum kuru bir cavap alamıyorum doğduğumdan beri ne zaman yağmur yağsa sırtımı dönmeden çocuk gözlerim ekranda penceremden görünen insanlar iyiydiler nereden çıktı şimdi bu toplu iğneler hepimiz yaptığımızı birbirimize bıkmadan anlatıyoruz aferin bekliyoruz alıyoruz veriyoruz yetinemiyoruz bulduğumuz övgüyle geçinemiyoruz birbirimizi gerçekten sevmiyoruz çoğu zaman yalandan sarılıyoruz dostluğu aileyi tarihi gündemi dizilerden öğreniyoruz siz behlüle biz böyle komple bihtere bayılıyoruz can ciğer sohbetlerde bile ilk kalkanın arkasından fena konuşuyoruz eline sağlık dileklerinin bile içi boşaldı ve bu çok erken oldu kötülük artık çok sıradandı abla demeyin kardeşim o eskiden adamdı yazlarda böyle bozuldu işte sadece anlamak yeteneğim bu hayatın ustası değilim hepsini birden değiştiremezdimben bir sihirbazım ama önce kendimi kaybettim.

**

İyi oldu belkide, yaşasaydım, her sabah gülüşünle uyanmayı düşleyecektim. Bugün otuz dört yaşımda olacaktım. Sen giderken ben ölmeseydim

**

Ben ne kadar sevdiysem o kadar gittin. Gitmediğin zamanlarda bile hep gidecekmiş gibi durdun yanımda. Ben seni ölecek kadar sevdim diye. Ölüm dahil her acıya katlanırım sandın ama sen hep öldürdün beni. Her bakışında başka bir el sallama. Tam sevmek isterken seni. Taksi çağırdın ''gitme'' deyişimi ne sen duydun ne taksici

**

Gecenin bir yarısı uyanmayan bilmez. Bir takım sigaraları diğerleriyle öpüştürmeyene anlatamam ki aşkı. Bir sabah uyandığımda. Sebepsizce beni bıraktığını anlatmak güç... Siyah beyaz bir filmde. Yokluğunun kültablasında. Sönmüş kırmızı rujlu sigara izmariti

**

Gözlerinin kiracısıyken. Hep istedim ev sahibi olmayı. Oraya giden kimse geri dönmedi dediler. Geri dönmekten vazgeçip geldim. Hayır desen bile artık buralıyım. Anlamıyor musun? Güzel bir kıza okunacak şiirlerin hiçbiri gelmiyor aklıma. Sen olunca dinleyen. Aklın engelliyor beni. Senin başkalığını anladığımı nasıl anlatırım. Rahat konuşamıyorum seninle. Çünkü bulamıyorum kirlenmeyen kelimeleri...

Hey ! Sabreden Derviş ! Bana da sabretmeyi öğretsene!..

Aşk-ı Rüya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Aşk-ı Rüya'in Mesajına Teşekkür Etti.