Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.08.11, 23:29   #4
Aldacı
» Avukat «

Aldacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 24
Ettiği Teşekkür: 5379
Aldığı Teşekkür: 6481
Rep Derecesi : Aldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: Teoman'dan Hayranlarını Üzücü Açıklama: "Müziği bırakıyorum."

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster

Yavuz Çetin'de bu yüzden intihar etti işte. Teoman'dan tek farkı, Yavuz Çetin gitar çalmayı da söz yazmayı da çok seviyordu, çünkü müziğe aşıktı. Fakat müziğe olan aşkı da intihar fikrinden vazgeçiremedi onu. Şuanda yaşıyor olsaydı rock müziğe ilgi artacaktı.

Teoman'da müziği bırakarak sevenlerini üzmesin.

Ben de Yavuz Çetin gibi dünyadan ayrılacağına müziği bıraksın daha iyi demiştim.

Tutunması çok zor bir camia olarak görüyorum. Ve iyi müzisyenlere, iyi müzik yaptıklarında verilmesi gereken değer verilmiyor.

Arkadaşımla konuşmuştuk, bazı insanlar ne bir enstrüman çalıyorlar, ne de bir müzikal yeteneğe sahipler, görüntü var ses yok tarzında; fakat bunlar son derece ciddi meblağlar kazanırken pek çok başarılı müzisyenin adı bilinmiyor. Yavuz üstad da bundan şikayetçi değil miydi? Cherokee şarkısı buna güzel bir örnek bence.

Sadece müzisyernleri değil, çok önemli sanatçıları da kaybediyoruz. Kars'taki anıt örneğin.

Ama ne yaparsa yapsın, Teo'nun müziği hep bizimle kalacak.

E sarà mia colpa
Se cosi è?

Aldacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Aldacı'in Mesajına Teşekkür Etti.