Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.08.11, 23:06   #17
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Teoman'dan Hayranlarını Üzücü Açıklama: "Müziği bırakıyorum."

Alıntı:
Küçücükken bu ülkede rock müziğe dair bir hayal kurdum, nerede ne varsa takip ettim, ardına düştüm, her şeyini gözledim, inandım. hayal olduğunu bile bile...
Neyse, işte bu hayal artık beni tatmin etmiyor. kendimi, arkadaşlarımı hayalkırıklığı içinde görüyorum.

Sanatci hep göz önündedir, bu sebepten dolayi da sanatinin yanisira mecburen üstlenmesi gereken görevleri vardir. En önde gelen görevinden biri de, hayranlarina örnek olmali, yenilikci olmlali, yerine göre de öncü olmali.

Yukarida alinti yaptigim yazisinda hayal kirikligindan bahsediyor, yapamadigi neydi acaba ki hayalkirikligi yasamis (gerci ilgilendirmiyor, is olsun diye sordum).

Sanatci sanatina saygi duymasi gerektigi kadar da, seyircisine saygi duymali. Seyircisi onu saatlerce beklerken o kuliste icip, ya da artik ne yapiyorsa, onun icin masrafa girip oraya gelip, sahneye gec ve sarhos cikan birini görüyor ve o rezil durumdan dolayi lanet ederek konseri terk ediyorsa, o kisi meslegini birakmak icin gec bile kalmistir.

Gecikmis ve yerinde bir karar...
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.