Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.08.11, 01:19   #19
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Teoman'dan Hayranlarını Üzücü Açıklama: "Müziği bırakıyorum."

Emilyocugum, baglantim iyi degil senin gibi uzun uzun yazamiyacagim.

Sadece sunu söyliyecegim; eger ki bir insanin arkasinda bir kitle varsa ve bu kitle o kisinin ayakta durmasini ve yasam kaynagini sagliyorsa, o kisinin o kitleye karsi sorumlulugu vardir.

Kisi ister icer, ister s.....r (özur dilerim), özel hayatinda ne yaparsa yapar, ama onu ayakta tutanlarin karsisinda adam gibi durur. Annem özel hayatinda ne yaparsa yapar, ama hastalarinin karsisinda o bir doktordur ve sorumluluklari vardir onlara karsi, cünkü o kisiler en basta can tasir, sonra da onun gecimini ve dolayisi ile de benim gecimimi saglarlar. Bellki burada bir doktorun sanatci ile karsilastirilmasi yanlis, ama burada anlatmak istedigim özel hayatinda ne olursan ol, fakat sectigin meslekte sorumluluklarin vardir, özellikle de bir sürü insana hitap ediyorsan.

Iyi ki uzun yazmamisim
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.