Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.08.11, 02:46   #20
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Teoman'dan Hayranlarını Üzücü Açıklama: "Müziği bırakıyorum."

Bi daha kısa yazma, darılırım

Sanatçı, insanın içinde olanı dışa vurabilendir bir nevi. Bu halde, sanatçı, izleyenlerinin beğenisini kazanmış olmakla beraber, onların anlatamadığı veya yaşayamadıklarını dışa vurur. Yani sanattan anladığımız neyse biz de oyuz. Bu sebeple herkesin başka beğenisi yok mu zaten?

Senin yaptığın resimlerde herkes farklı şeyler görüyor, değil mi? İşte Teoman da öyle görülüyor. Ben bi asi, derin bir adam görüyorum, sen alkolik bi meczup.

Sen zaten alkol almaz, sigara içmez, rock müzik dinlemezsin. Bence bu yüzden sevmiyorsun Teoman'ı.

Bu arada, bu nasıl bir yaşam arkadaş? Saksı çiçeği gibi. Ot demedim, dikkatini çekerim

Konuyu sana bağladım, kaçarım uykuya
Emilio Santos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Emilio Santos'in Mesajına Teşekkür Etti.