Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.08.11, 15:53   #22
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Teoman'dan Hayranlarını Üzücü Açıklama: "Müziği bırakıyorum."

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi emilio santos Mesajı göster
Bi daha kısa yazma, darılırım

Sanatçı, insanın içinde olanı dışa vurabilendir bir nevi. Bu halde, sanatçı, izleyenlerinin beğenisini kazanmış olmakla beraber, onların anlatamadığı veya yaşayamadıklarını dışa vurur. Yani sanattan anladığımız neyse biz de oyuz. Bu sebeple herkesin başka beğenisi yok mu zaten?

Senin yaptığın resimlerde herkes farklı şeyler görüyor, değil mi? İşte Teoman da öyle görülüyor. Ben bi asi, derin bir adam görüyorum, sen alkolik bi meczup.

Sen zaten alkol almaz, sigara içmez, rock müzik dinlemezsin. Bence bu yüzden sevmiyorsun Teoman'ı.

Bu arada, bu nasıl bir yaşam arkadaş? Saksı çiçeği gibi. Ot demedim, dikkatini çekerim

Konuyu sana bağladım, kaçarım uykuya

Olay kisisellestirildikten sonra daha da yazmamam gerekirdi aslinda, ama ben yine de parmaklarima engel olamadim.

Benim burada anlatmak istedigim sadece Teoman degildi, genel olarak kendini sanatci olarak nitelendiren insanlarin kendi hayran kitlesine karsi tutumuydu aslinda.

Teoman benim de severek dinledigim kisiydi, hala bazi sarkilarini rast geldikce dinlerim. Konserinde yasadigim tatsizliktan sonra, Teoman’in sahiden de bu meslegi birakma zamaninin coktan gelmis oldugunu gördüm. Cünkü hayran kitlesine karsi saygisi olmayan bir sanatci miyadini doldurmustur. Yukarida da degindigim gibi o kisinin gecimini o hayran kitlesi saglar.

Olay burada benim alkol almamam, sigara icmemem, (rock müzik nadir de olsa dinlerim) degil. Bugün severek dinledigim sanacilarin hepsi de yesilayci degil muhakkak, ayrica icilmesine de karsi degilim. Anlatmak istedigimi anlamissindir umarim.

Ayrica yapigim resimlerde farkli seyler gören kisilerin suratina simariklikla boya firlatirsam, resimlerim sevilmez olmaz, ben sevilmem…

Saksi konusuna ise hic deginmeyecegim.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.