Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.08.11, 23:05   #1
Aldacı
» Avukat «

Aldacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 24
Ettiği Teşekkür: 5379
Aldığı Teşekkür: 6481
Rep Derecesi : Aldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Bitkin
Standart Ben sizsiz bir hiçim, evet, yine bir sorunum var.

Merhabalar sevgili arkadaşlar! Sizi çok seviyorum biliyorsunuz değil mi?

Ya insan küçük olunca hep böyle oluyor. Kurcalıyıp duruyor sürekli çocuk, onunla uğraşmak zorunda kalıyorum. (Sorunun kaynağı da, etkilenen de benim; gayet dönüşlüyüm bu konuda.)

Malumunuz vardır, nerdeyse tüm oyunlar sanal sürücülerle çalıştırılıyor nedense. -Eski usül nerde halbuki... -
Bunun için kullanılan en meşhur program, bildiğiniz gibi daemon tools! Şimdi bu adamlar uğraşıp didinmişler, neler neler hazırlamışlar. Prosunu mu advence'ini mi, hepsini birden mi ne çıkarmışlar.

Bendeniz, küçük safçana kardeşiniz olan ben, gittim yükledim bunu; oyun oynayacaktım sözde. Ammavelakin oyunun yüklenmesinde sorun oldu falan filan ben bir sinirlendim! Kaldırdım bu daemon tools'u komple. Alcohol yükledim o da olmadı ona da kızdım onu da sildim. -Agresif insanım vesselam.-

Şimdi ben ne dt ile ne alcohol ile hiçbir halt edemez hale geldim ve sonundaa....
Benim canım dvd sürücüm yok oldu! İnanabiliyor musunuz? Eşşek kadar dvd'yi takıp bir star wars izleyemiyorum!

Yaktın yandırdın beni daemon! Ey ağalar, paşalar, bacılar... Bana bir medet!

E sarà mia colpa
Se cosi è?

Aldacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Aldacı'in Mesajına Teşekkür Etti.