Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.08.11, 12:30   #2
Pitsy
. . . En Çatlak Kiremit . . .

Pitsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 175
Ettiği Teşekkür: 11404
Aldığı Teşekkür: 10637
Rep Derecesi : Pitsy muhteşem bir gelişmedePitsy muhteşem bir gelişmedePitsy muhteşem bir gelişmedePitsy muhteşem bir gelişmedePitsy muhteşem bir gelişmedePitsy muhteşem bir gelişmedePitsy muhteşem bir gelişmedePitsy muhteşem bir gelişmedePitsy muhteşem bir gelişmedePitsy muhteşem bir gelişmedePitsy muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: TV’deki sigara filmleri korkunç

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi saya35 Mesajı göster

‘Umutsuzluk ve kötümserlik’

Filmdeki yaşlı kadın, ’KOAH hastalığını öğrendiğim zaman dünya başıma yıkıldı, ömrüm dört duvarının arasında, bir hortuma bağlı, oksijene bağlı yaşamakla geçiyor, bir nefes için neleri feda etmezdim ama çok geç kaldım, çok çok geç kaldım’ diyerek KOAH’a yakalanan insanların tedavi süreçlerinin sanki boşa bir çaba olduğu izlenimi yaratmaktadır. Gırtlak ve akciğer kanserine yakalanan yaşlı bir adamın rol aldığı filmde ise, pişmanlık vurgusu yapılmaya çalışılırken umutsuzluk ve kötümserlik baskın duyguları ölümün kaçınılmaz son olduğunun ön plana çıkarıyor.

Valla hatun hiçte 4 duvar arasında değildi oksijen tüpüyle birlikte kumburgazda gece dışarlarda dolaşıyor yazlığı varmış burda birde film yıldızı gibi itibar görüyor.

Pitsy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Pitsy'in Mesajına Teşekkür Etti.