Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.08.11, 20:24   #65
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yaratılış ve Evrim

Alıntı:
Alıntı ise kaynağını bul; olsa kaynak koyardım sanırım. Yok değilse de suyu bulandırmak için tükürmeye yeltenme. Yelteneceksen de, yeltenmekle kalma ki bir işe yarasın. Yok yok, sen en iyisi görüp geçmeye devam et!

Önyargı değil de, sabit fikir konusunda haklısın.

Önce okuduğunu anlamakla ilgili olan sorununu gidereyim.

Yazının alıntı veya senin yazın olmasıyla ilgili bir problem yaşamadım. Sadece yazıyı yazan olarak kimi muhatap alacağımı bilmediğim için o şekilde bir giriş yaptım.

Suyu bulandırmak için tükürmek!.. Haddini aşan bir benzetme olmuş. Suya tükürmem ben...

Eğer bir tartışmaya müdahil olup ve var olan fikrini söyleyeceksen seni dinlemeye hazır bir sürü insan var burada.

Ama senin gibi düşünmeyenleri, daha yazının girişinde SAÇMALAMAKLA itham etmek en hafif deyimiyle "her haltı ben bilirim, şimdi noktayı koyuyorum" demek olur ki, bunun lügattaki karşılıklarını sen de bilirsin herhalde.

Evet ben haklıyım...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.