Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.08.11, 23:47   #14
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 'Türkiye'nin yüzde 20'si ahmak'

Mondi ne lan?

Bu dingildeğin ettiği kelamı ciddiye almam için kutupların yer değiştirmesi lazım. Velev ki doğru söylüyor, neye istinaden, hangi sıfatla söylüyor? Kim bu adam? Ne kazandırmış bu ülkenin sanatına? Ne gibi bir eser vermiş? Hangi ülkede bayrağımızı gururla yükseltmiş?

Sanatçı dediğin eser verir. Reklam yapmaz. Reklama ihtiyaç duymaz. Siz hiç Özdemir Erdoğan'ı bu tip hareketler içinde gördünüz mü?

Bana göre yüzde yirmi az zaten. Bu ülkenin yüzde 70'i bayağı embesil. Açın televizyonu görürsünüz zaten. M. Ali Erbil'in programına, sabah kuşağına, evlilik programlarını izlemeniz yeterli.

Sinirim tepemde zaten bu Somali meselesinde. Bir de işin içine RTE reklamı girdi, hepten tilt oldum. Nedir? Yardım? O zaman iki gün orada aç, susuz, kıyafetsiz yaşa da göreyim. O hakir, düşman gördüğünüz misyoner kadar değil ya, iki gün.

Emine Hanım bilmem kaç bin Liralık yüzüğü ile gitmiş Somali'ye. Keşke evde bıraksaymış. O altının Somali'nin talan edilen yer altı zenginliğinden olması muhtemel zira.

Adam mısın Nihat Doğan? O zaman Mondi (neyse artık) alacağın parayı, gizli kapaklı hibe et Somali'ye.

Yılmaz Özdil gazeteci arkadaş. Bunu anlayın. Çözüm üretmek iktidarın işi. Gazeteci muhalif ise yanlışları yazar. Çözüm bulmaz. Çözümü varsa da sempati duyduğu partiye iletir. Ötesine karışmaz. Gocundunuz mu yanlışları bu kadar sağlam, korkusuz ve etkili yazdığı için?
Emilio Santos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Emilio Santos'in Mesajına Teşekkür Etti.