Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.08.11, 01:25   #201
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster

Yüreklisin valla.

Biz yürekliyiz, bizim yüregimiz ne balcik göllere girdi de batmadan cikti bilirmisin Banemin (burada tek kaşım havada olarak düsün, zira büyük düsünür Nihat Dogan öyle yapardi)

Ajda yine yapacagini yapti, reklam isine girdi ve konserinde "sizin icin canimizi veririz" dedigi Egemen Bagis'in vermis oldugu iftar yemegine katilmis. (taa o zamandan belliymis Ajdanin "biz" diyerek neden cogul konustugu, meger Nihat Dogan ile kankiymis).

Sertap Erener'de Fazil Say'a yanit vermis ve yanitini okudugum zaman neden onu Somali sömürgelerinin arasina yakistiramadigimi daha iyi anladim;

"Fazıl zaman zaman birlikte müzik yaptığım yaratıcılığına değer verdiğim, sevdiğim bir arkadaşımdır. Kendisiyle bir polemiğe girmek istemem. Herkes istediği şekilde düşünmekte, eleştirmekte özgürdür. Sadece keşke bunu saygı sınırlarında tolerans ve sevgi ile yapabilse."

Futbol Federasyonunun, Fenerbahce'yi Avrupa Sampiyonlari Ligi'nden men ettigi icin, Fenerbahce taraftarlari toplanip stat önünde protesto etmisler. Ben hala Fenerbahce taraftarlari ne zaman PKK karsiti protestoda bulunacaklar diye bekliyorum. Sehitler icin de toplanabilirler tabii...
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.