Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.08.11, 17:03   #10
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177623
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Açılacak olan konunun forumda mevcut olup olmadığını nasıl araştırır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Veda ~ Mesajı göster
Ben birşey sormak istiyorum. Neden konular siliniyor. Bazen silinen konulara bile üye geldiği düşünülürse, silinmesinin ardındaki yatan neden nedir. Mutlaka mantıklı bir açıkklaması vardır tabiki, ben sadece merak ettim.
Elbette mantıklı açıklaması vardır... Zaten bizler mantıklı değilmiyiz?

Silinen konulara üye gelebilir, bizi bu bağlamıyor... Benim kadar konu içinde olmadığınızdan bazı durumları anlamanız mümkün de olmayabilir...

Yeni gelen üyelerin bazıları google dan birşey aratırken burayı tesadüfen buluyor....

Anlaşılması açısından uç örnek vereyim... "Seksi Kızlar" yazıp arattığında bu sitenin çıkmasını istermisiniz? (Bu sadece örnek, tutup başka yerlere çekilmesin lütfen)

* * *

O nedenle sitemize uygun olmayan konu başlıklı konuları kayda değer değil ise silinmesinden yanayız...

Konu olsunda çamurdan olsun mantığında değiliz, anlamaya çalışın... O tür binlerce site var...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.