Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.08.11, 19:23   #204
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75966
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Bayramın 2. günü bitecek az saat sonra umarım Lale'nin değindiği sorun kalkmıştır gişelerde. Geç ama öğreniyoruz sonuçta...

Ülkede hal(t)letmedikleri sorun bırakmayan iktidardan sonra muhalefetimizin başıda Somali'ye gitti çok şükür. Keşke orada kalsalardı iktidar ve muhalefet olarak diyecektim ama son an da vicadanım el vermedi ve Somali halkına bu kötülüğü yapmak istemedim. Umarım Sevap haneme bunu işlemiştir sağ tarafımdaki meleğim.

Erman Toroğlu'nun son şaklabanlığını izleyen çok sevdiğim (tamam itiraf ediyorum herşeyden çok) birisi kanaldan atılmasını falan söylemişti ama Star haberde olayın videosunu izlerken ekranı kaplayan "Kanaltürk" logosunu görünce, kanalın onu kovmaktan çok yapmış olduğu kanal reklamından dolayı ödüllendireceğini düşünüyorum.

İşler böyle yürümekte memlekette.

Dün bayramın ilk günü babamlarda kahvaltıdaydım. Muzurluğum tuttu diyemiyorum ben, çünkü o hep üzerimde ve başladım babamı sinir etmeye, kızdırmaya. Bir ara bayağı bir hiddetlendi ve bana birşey söyleyemeyince anneme dönüp "Bu çocuğu hep sen şımartıyorsun" diye çemkirdi.

Ayaklarımı yere vurarark tepinmeye başladım ve "bana ne, bana ne" diyerek bir yandan da omuzlarımı kaldırıp duruyordum. Kardeşim gülme krizinde, annemse bana dönmüş "Yahu bu yaştan sonra bana fırça yediriyorsun hala utanmaz, şımarık" diye söylenmekteydi.

Daha sonra bayramlaşmaya gelenlerle de bu sohbet devam etti ve babam artık "Yaşından bana ne, sonuçta bizim çocuğumuz o ve tabi ki annesi şımartıyor" durumuna gelmiş ve hatta yaptığı çıkış içinde kendinle bayağı bir eğlenmeye başlamıştı.

Ben küçüğüm daha, babam söylüyor...

Bayramda öne çıkan veya çıktığı önde durmaya devam eden Fenerbahçe haberlerine ilave olarak, Devlet Bahçeli bile konuya duyarsız kalamamış ve o da Fenerbahçeye sahip çıkmış.

Kaza haberleri, klasik bayram geyikleri (çok şükür ki bu bayramda kaçan boğa görüntüleri yok), kaçan boğa olmasada kaçan Kaddafi var ama, Amerikaya yaklaşması 1 hafta süren ve bir an da yok olan korkunç! bir kasırga vb...

Gündem dedikleri, "kuyruğunu yakalamaya çalışan it" gibi bir şey işte.

Gününüzün içinde asıl olan tek renk kendinizden olandır.

Renklerinizi soldurmayın efenimm... Renkleri parlak ve canlı insanlar arttıkça, işte o zaman asıl günün içinden geçenlerimiz seyredilmeye değer olacaktır muhakkak.

Lale, Almanya'da başka neler oluyor?

"Soracak olursanız" demişsin ya! bak soracak oldum, cevap ver he!

Banemin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.