Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.08.11, 20:49   #208
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Benim bildigim simarik cocuga bir güzel dayak atilir, he bide hala simarikliga devam edip omuzlari kaldirip, ayaklarini yere vurup deli gibi tepiniyorsa o zaman o cucugun agzi burnu dümdüz edilir. Yani ben böyle yapardim. Birisi cok sansliymis annesi olmadigim icin

Banemin, buralarda neler olduguna gelirsek; 18 Eylül'de Berlin'de eyalet meclisi secimleri yapilacak ve milletvekili adaylari icinde bayagi Türk kökenli kisiler de var. Sol parti, sag parti ve yesillerin partisine dagilmislar. Secim öncesi Türkiye'den alisik oldugumuz sahneler burada maalesef yok (olsa biraz eglenirdik belki ). Ara ara sokaklardaki lamba direklerine asilmis olan partili adaylarin resimlerini görüyorsun.

Bunun disinda Berlin'i gözlerin kapali olarak dinlemek istersen eger, güzel parklarina bir örtü serip uzanabilir, dinlemek istemezsen kitabini okuyabilirsin. Hava her ne kadar cok güzel olmasa da, arada kendini gösteren günesin insanlar üzerindeki pozitif etkisini görmemek mümkün degil. Yakinda buradaki havayi arayacagimdan eminim
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.