Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.08.11, 21:08   #209
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

İlk paragrafı okuyunca ne kadar şanslı olduğumu bir kez daha anladım. ( Yok be!.. Sen bana BİLE kıyamazsın)

Oraların seçim atmosferini bilirim hakikatten eğlencesi hiç yoktur. İnsanlar çok ciddi bir iş yapıyormuş gibi hiç sulandırmazlar, oy verecekleri adayları tanımaya çalışırlar, gürültüsüz patırtısız sadece dinlerler ve gidip oylarını kullanırlar.

Seçme ve seçilme zaten ciddi bir iş mi? Bana söylemeyin...

Oraların havasını arayacağını söylediğine inanmak istemiyorum. Sıcaklarda bunaldığında belki serinliğine özlem duyarsın ama o tutarsız havalarda uzun süre yaşamak ve kısa bir süre sonra Güneş'in nasıl birşey olduğunu unutmak iyi gelmiyor insana. En azından bana...

Hastalara değinmemişsin bu sefer. Bir tahminde bulunmak istiyorum hastaların hakkında.

Senin için "Bu nasıl doktor yahu!" dediklerini duyar gibiyim. Yok bu kötü anlamda değil valla. Sen önce hastanın (mecburiyetten) canını yakar, sonra da oturup onu teselli etmeye veya onla beraber acı çekmeye başlarsın.

Delisin işte...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.