Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.09.11, 03:54   #35
Jazz
Uzman Üye

Jazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 74
Ettiği Teşekkür: 6991
Aldığı Teşekkür: 4900
Rep Derecesi : Jazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura about
Ruh Halim: Yalniz
Jazz - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bayanlar ilk bakista neye bakar?

Popoya baktığını bir tek aldacı belirtmiş; kendisini kutluyor (popoya baktığı için değil bunu belirttiği için) ve soruyorum yok mu başka popoya bakan kızlar?...

Biz erkeklerin adı çıkmış valla, bal gibi de bakanlarınız var popomuza...

Soru tersine olsaydı ben -eğer karşımdaki hatundan hoşlandıysam- ilk ellerine bakarım; yüzük falan var mı diye. Sonra gerisi sırayla gelir, yüzü, saçları ve vücudu. Vücudunda da sıralama göğüsler (kesinlikle benimkilerden büyük olmalı), eteğinin boyuna göre bacaklar, darlığına göre de (bu pantolonu için de geçerli) popo şeklinde olur...

Kadının koltuk altları kesinlikle temiz olmalı ve dişlerine ruj bulaşmamalı; bu ikisinin aksi durumu benim için ayrılma nedenidir...

Ne çok yazdım yahu! Konu neyse ki kadında ilk nereye bakarsınız falan değil ha! Böyle bir konu varsa ya da açılırsa siz bu yazdıklarımı bir zahmet o konunun altına yapıştırıverin, ben hiç uğraşamam bu sıcakta....

Jazz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Jazz'in Mesajına Teşekkür Etti.