Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.09.11, 21:17   #33
Mathematician
Kroniköğrencideğilartık:D

Mathematician - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 298
Ettiği Teşekkür: 12966
Aldığı Teşekkür: 17543
Rep Derecesi : Mathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Hoşgeldiniz the mathematician

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Hosgeldin the mathematician.

Olur da yardima ihtiyacin olur, sakin beni rahatsiz etme. Benden baska yönetici mi yok forumda, git onlari rahatsiz et. Eften püften seylerle beni mesgul etme.

Actigin konularin forumda olup olmadigini önceden kontrol edersen eger, beni mükerrer konunu silmekle yormazsin. Aslinda keyifle yaptigim birseydir, ama sen yine de dikkatli ol.

Kullanici adin cok uzun. Her seferinde yazmakla ugrasamayacagim icin, sana kisaca "Matci" diyecegim. Itiraz edecek olursan, ki faydasi olmayacak, rahatsiz oluyorum diye yazabilirsin. Ben okur, fakat dikkate almam.

Farkindaysan yazimin arasina hic smiley koymadim. Bu demek oluyor ki cok ciddiyim.

Hadi simdi sana iyi forumlar, güzel vakit gecirmeni diliyorum.

Burada güleyim biraz.

Evet, sevgili üyelerimiz. Lale bize bu paragrafta "kızım sana söylüyorum gelinim sen anla" kalıp yargısının birebir örneğini göstermiş bulunuyor. Buradan kendinize uygun payı çıkarabilirsiniz.

Ayrıca gülmeseydin küsecektim. Üstelik hiç de huyum değildir küsmek, uyuyup uyanınca küstüğümü unutuyorum çünkü.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi aldacı Mesajı göster
Hoşgeldiniz sayın the mathematician.
Evrim:
the mathematician-matematikçi-matçı-mat- Vaay M.., n'aber ya?
M yerine şitt pişşt de diyebilirsin. Ama dönüp bakmam.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Lilium Mesajı göster
Hediye gibi geldin hoşgeldin Matçım

Gelişinin 2. senesi kutlu olsun

Daha nice nice niceeeee 2 seneler devirmek dileğiyle

Hep beraber inşallah.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi emilio santos Mesajı göster
Hosgeldin kiz. N'aber?

İyilik, sağlık, hoşluk, esenlik Ama maçı kaçırdım, hem de yenilmişiz Fransa'ya. Canımız sağ olsun.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Vay be yıl dönümü he, yıllar ne kadar çabuk geçiyor...

Evet yıldönümü hem de 2.si. Ahhh hem de çok çabuk geçiyor. Son 2 yılım benim için çok stresliydi ve burası her şeyden kaçıp saklandığım, sığındığım limanım gibi oldu.