Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.09.11, 23:08   #37
Mathematician
Kroniköğrencideğilartık:D

Mathematician - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 298
Ettiği Teşekkür: 12966
Aldığı Teşekkür: 17543
Rep Derecesi : Mathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Hoşgeldiniz the mathematician

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Bende dün akşamdan beri bakıyorum saf saf meğersem sene-i devriyesi imiş.

Gelişinin yıldönümü kurtlu olsun
Epey kurtlanmışım Başakçam ama bu akşam gezerken döktüm kurtları. Yenilerini biriktireceğim artık.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi emilio santos Mesajı göster
Ben de kaçırdım maçı. Gerçi telefondan skor takibi yaptım. İki maçımızı alırsak sorun yok. Hatta tek maç bile yetebilir duruma göre.

Ayrıca benim sened-i ittifakıma (yada her neyse Arapçası) kimse bi şey yazmadı. Gücendim şimdi

Gezerken bir ara gözüm bir vitrindeki televizyona takıldı. Maçı gösteriyordu. Henüz 1. çeyrekti ve Türkiye 14-12 öndeydi. Eve adımımı attım maçın son 45 saniyesi ve Türkiye'nin yenildiğini gördüm. Ayrıca İspanya'da Almanya'yı yenmiş. Şimdi bizim 2 maç almamız lazım ya da yadasını henüz bilmiyorum. Kardeşle bir kritik etmem lazım önce durumu.

Senin sene devriyene gelince de kimse hatırlamadıysa sen hatırlatsaydın. Hatırlatınca kutluyoruz.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi kardelen26 Mesajı göster
Bütün hoşgeliş kutlamalarımı tek kalemde yapsam olurmu Matematikçim
Senedi tek kalemde

Her şey olur Kardelenim her şey olur