Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.09.11, 02:00   #6
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5416
Ettiği Teşekkür: 97375
Aldığı Teşekkür: 135777
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Osmanlı Sultanlarının Güzellik Sırları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Bu konudan da anlaşıldığı üzere güzel kadın olmak her devirde zor. Kimsenin beyin denen şeye önem verdiği yok. Güzellik hep ön planda...

Güzelsen bir de kapağı bir şehzadeye veya prense atarsan senden alası yok. Hep birilerinin bir şeysi olmak için çaba verilmiş. Kimse kendine olan özgüveni ve saygınlığı için tırnağını bile oynatmamış.

Tarihlerden süre gelen durum hep aynı gibi görünüyor.

Teşekkürler Canan, sayende sultancıkların da meşakkatli güzellik sırlarını öğrendik
.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Müzik, resimler konuya tam uyum sağlamış, kısaca süper konu oluşturmuşsun ellerine sağlık, teşekkürler Canan42..

* * *

Konu ile ilgisi yok ama merak ettim, aşağıdaki resim hangi ressama ait biliyorsan bildirirsen sevinirim...

Beğenmenize sevindim. Güzel yorumlarınız için ben de size teşekkür ediyorum

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.