Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.09.11, 12:47   #211
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster

Libyadaki muhalefeti ilk tanıyan Fransa olmuş. Çok güldüm bu habere yahu!..

Daha bundan 3 yıl kadar önce bu diktatörü, Elysee sarayının bitişiğinde kurduğu çadırda ağırlayan ve dostluk mesajları veren Sarkozy, batının çirkin yüzünü birkez daha gösterdi.

Onlarca yıldır ülkesini aynı şekilde yöneten birini sarayında ağırlayıp sarmaş dolaş resimler veren birinin bir anda bu kadar dönebilmesi ve gerçeklerinin bu kadar çabuk değişmesi gerçekten eğlendirici.

Omurgasızlığın ve çıkarın nelere kadir olduğu bir kez daha gözler önüne serildi. O zamanlar tek güç olan ve ülkesinin kaynaklarını kendi çıkarları doğrultusunda kullanan ve bu kaynaklardan sebeplenmek adına orada yaşanan insanlık dışı sistemi görmeyen veya görmemezlikten gelen insanlık dışı bir zihniyet Sarkozy'nin kişiliğinde şekil buldu yine. Sırada İtalya var... Ve tabi ki tüm batı...

Washington Post bugün yayınladığı başmakalesinde Ergenekon davasındaki delillerin çoğunun inandırıcı olmadığını, hatta pek çoğunun uydurma olduğunu yazmış...

Buradan bir "Günaydın" da o gazeteye gitsin...

Ulan hıyarlar bu delillerin nasıl hazırlanacağını ve nasıl bulunacağını anlatırken çekilen görüntüler yayınlanalı bu ülkede neredeyse 2 hafta oldu. Siz yeni mi gördünüz? O görüntüleri ortaya çıkaranlar şimdi içerde duymadınız mı?

Kaddafiye çekilen muamelenin yakında bizim Kaddafiyede çekilmesi muhtemel. Bizim olan çok hızlı ve onları bile korkutmaya başladı herhalde.

Buradaki eski mesajlara bakarken 11.03.2011 tarihli mesajımdaki bu kısma takıldım...

Sarkozy'ye Libya konusunda kendimce giydirmişim.

Adamcağız! hiç olmazsa 3 sene sonra anlamış Kaddafi'nin pis bir diktatör olduğunu veya en azından "3 yıl önce böyle biri değildi" diye bir savunma yapmaya kalkarsa "süre makul değişti demek Kaddafi" diyebiliriz!..

Bizim Başbakan ve Esad arasında yaşananlara bakınca çifte standart olmasın dedim...

1 ay içerisinde Esad'ı tu-kaka ilan eden bir başbakan...

Sarkozy bile bu bağlamda zemzemle yıkanmış gibi kaldı yanında, iyi mi?

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.