Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.09.11, 00:16   #26
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Forum Gerçek İstanbul Buluşması (YENİ - Ekim 2011)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Martin efendiiii, seninle İzmir'de görüşememiştik...

Bak ben taa 11 gün önceden haber veriyorum..

Sakın futboldan konu açma, bitiririm seni, benimle zor başedersin haberin olsun...

Futbol benim uzmanlık alanım hangi tarihte hangi maç nasıl kazanıldı maç sonrası hangi tartışmalar yapıldı dün gibi aklımda ama futbol'u artık bıraktım ilgilenmiyorum o konuya gireceğimi sanmıyorum konu açılırsa yüzeysel geçerim ama biri damarıma basarsa savaş baltalırımı çıkarabilirim

Benim İzmir'e gelişim tatil sonrası dönüşte uğrama oldu.Çok kesin değildi geleceğim Bodrum'a gitmiştim bayram arifesinde ne otobüslerde nede uçaklarda yer kalmayınca mecbur arabayla gittim.dönüş yolunda smy'ı aradım sağolsun kalktı geldi.
Sevenlerimiz geldi yani bazıları gibi yan çizmedi