Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.09.11, 00:37   #29
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161533
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Forum Gerçek İstanbul Buluşması (YENİ - Ekim 2011)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MartiNeAgLe Mesajı göster

Futbol benim uzmanlık alanım hangi tarihte hangi maç nasıl kazanıldı maç sonrası hangi tartışmalar yapıldı dün gibi aklımda ama futbol'u artık bıraktım ilgilenmiyorum o konuya gireceğimi sanmıyorum konu açılırsa yüzeysel geçerim ama biri damarıma basarsa savaş baltalırımı çıkarabilirim

Benim İzmir'e gelişim tatil sonrası dönüşte uğrama oldu.Çok kesin değildi geleceğim Bodrum'a gitmiştim bayram arifesinde ne otobüslerde nede uçaklarda yer kalmayınca mecbur arabayla gittim.dönüş yolunda smy'ı aradım sağolsun kalktı geldi.
Sevenlerimiz geldi yani bazıları gibi yan çizmedi
Sonra konu ile alakasız mesajları temizleriz..

Madem burada bahsettin, buradan yanıt vereyim bende..

Bodrum veya başka bir yerden gelirken benim haberim varmıydı? Yoktuuuu... Bu birrr..

Müsait değildim, daha önce haberim olsaydı, durumumu ona göre ayarlardım.. Bu ikiiiii..

Ücüncü ise, bana gelinmediğini varsayarak kendimi fazlalık gördüm...

Dörttt yok unuttum...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.  
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.