Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.09.11, 20:22   #54
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Forum Gerçek İstanbul Buluşması (YENİ - 09 Ekim 2011)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi smyrna Mesajı göster
ReaL seni gebertirim.

Ne demek bana gelinmedi. Sanırsın Martin bana özel geldi.

Üyeciğimiz gelmiş gidip Kordon'da eşlik etmesemiydim yani.

Herkes senin gibi ince değil malesef yapacak birşey yok buradan kalktık geldik İzmir'lere kalkıp gelmedi bile

Kordon güzeldi vallahi ama en kötü tarafı hesabı istedik tam kalkıyorken dibimizdeki yan masaya iki tane güzel bayan geldi biz kalkmak zorunda kaldık
Gerçi beni görünce mi yan masamıza geldiler yoksa nasılsa kalkıyor oraya geçelim mi dediler çözemedim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
İster gebert, ister asmadan kurut..

Son dakikada çağrılan yerlere gitmekten hoşlanmam...
eyvahlar olsun tüm teşkilat senin gibiyse olaylara neden geç müdahale edildiği çıktı ortaya, olay olmuş bize haber veriyorlar gitmiyoruz bizene

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Papazulya Mesajı göster
Otoparki otoprak okudum, o toprak yorumladim, ustume alindim.
Sirf senin icin kalkip gelmeyi dusunuyordum topragim. Isin ozune aydigimda gelmekten vazgectim
Hemşo ya sensiz olmaz keşke gelebilsen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi experella Mesajı göster
Katılmayı çok istiyorum Güzel bi buluşma olur
Katıl tabiki sonra çok pişman olursun bak..en kötü benimle tanışma fırsatını kaçıracaksın