Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.09.11, 21:53   #55
Papazulya
Bal Yazmalı

Papazulya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 100
Ettiği Teşekkür: 2928
Aldığı Teşekkür: 6731
Rep Derecesi : Papazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura about
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Forum Gerçek İstanbul Buluşması (YENİ - 09 Ekim 2011)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MartiNeAgLe Mesajı göster
Herkes senin gibi ince değil malesef yapacak birşey yok buradan kalktık geldik İzmir'lere kalkıp gelmedi bile

Kordon güzeldi vallahi ama en kötü tarafı hesabı istedik tam kalkıyorken dibimizdeki yan masaya iki tane güzel bayan geldi biz kalkmak zorunda kaldık
Gerçi beni görünce mi yan masamıza geldiler yoksa nasılsa kalkıyor oraya geçelim mi dediler çözemedim

eyvahlar olsun tüm teşkilat senin gibiyse olaylara neden geç müdahale edildiği çıktı ortaya, olay olmuş bize haber veriyorlar gitmiyoruz bizene

Hemşo ya sensiz olmaz keşke gelebilsen

Katıl tabiki sonra çok pişman olursun bak..en kötü benimle tanışma fırsatını kaçıracaksın
Bensiz olur hemsom. Olur olmasina da tatsiz, tuzsuz, yavan olur istee. Ne edelim sansiniza kusun. Bidahakine artik