Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.10.11, 12:14   #131
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Forum Gerçek İstanbul Buluşması (YENİ - 09 Ekim 2011)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
11.00 mi?

Daha o saatte kargalar şeyini yememiş oluyor yahu...

Çek yukarı çek çek.. 14.00 lere gel...
Galata küprüsünde bencede 11:00 çok erken, madem 11 gibi buluşma düşünülüyor Brunch yapabileceğimiz bir mekan bulsak daha mantıklı değil mi hep beraber kahvaltıda yapmış oluruz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
prü altı bence iyi, her yerden ulaşım kolay olur.
Ben bu köprü altını pek sevmedim onun yerine tophanede buluşup çay,kahve,nargile keyfi yapılabilir.Kaşınan olursa tavlada ifadesini alabilirim hatta turnuvada düzenleyebiliriz ama çoğunluk Galata köprüsü derse mecburen geleceğim.Zaten arabayı bırakabileğim otopark mevcut yakınında

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Buket Mesajı göster
Bakın bize gelin Çay yaparım börek yaparım kek yaparım mangal yaparım yaparım yaparım
Peki Zeki Mürende bizi görecek mi ?? şeyy pardon peki Kısırda olacak mı diyecektim..Kısır varsa benim oyum size gelmekten yana hatta şimdiden kulis çalışmalarına başlayım

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zeren Mesajı göster
Ben de geleyim mi ... Balıklar hazır olunca
Hazır'a konmak yok ona göre baştan gelmen lazım