Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.10.11, 12:44   #40
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Safları sıklaştıralım lütfen ben geldim:)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi smyrna Mesajı göster
Manken görmesek inanıcaz.

Bana rakıcı diyene bakın hele...

Pis votkacı...

(aşağıdaki resim bizzat Martin adlı üyenin feysinden alıntıdır...
)

Vayy vayy vayy koynumda şey pardon listemde yılan besliyormuşumda haberim yokmuş iyiki bir akşam votka redbul yapalım dedik hemen afişe ettin beni gözüm üstünde

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi smyrna Mesajı göster
Nasıl kardeşliktir bu?

O votka denen şeyi ne zaman içsem hastanelik oluyorum.
benzinli arabaya mazot koyarsan onllarında motor pert olur direk servise çekilir o yüzden senin mide ciğer rakıyla çalışıyor diğer alkolık hareketleri görünce perte çıkıyor normaldir servise yani hastaneye gitmek lazım

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Buket Mesajı göster
Ne zaman geldiniz bilemem belki ben çok geç kalmışım ama kocaman bir hoşgeldin bu arada bende hoşgeldim malum ben daha üç günlügüm yepyeni üye ..
O zaman sizde hoşgeldiniz Buket hanım,teşekkür ederim siz bu smyrana'ya bakmayın ben votka enerjiyi pek sevmem yanlış izlenimler olmasın üstünüzde

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Lilium Mesajı göster
Kıskanç şey

Allahın kıskancı bekleseydin de senen dolduğunda hortlatsaydın şu konuyu
O zamanda yaparım ki sorun mu yani