Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.10.11, 22:57   #21
İlya
Uzman Üye

İlya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 6276
Aldığı Teşekkür: 6598
Rep Derecesi : İlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Siz Olsaydınız Ne Yapardınız?

Seher doğudan yükselir ... !

Kendi adıma ben bir ilişki halinde isem bana hiçbir kimse seçim yapmamı öneremez .... Haaa olaki bunu yaptı ? Önce nedenini sorarım eğer verdiği cevaplar beni tadmin etmiyor ise seçim şansı ona kalmış demektir ... Yanımda benle olana git demem eğer kendisi gitmek istiyor ise tabiki buyursun gitsin uğurlar olsun... İşin özü sözü kelamı lübbü ... ! Evvel zaman önce ( Oğlun kzın olsun hele unutursun mihribanım türküsünü çok dinledim yine dinlerim yüreğimin çayırları yine solsun yine yaşadığım şehrin yamaçlarında kaybolayım ne farkederki ) Benim ilişkimde ne şans olmalı nede tereddüt benim ilişkim gercek olmalı vede cıkarsız ...