Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.11, 09:07   #33
OkyanusunKalbi
Müdavim

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 616
Ettiği Teşekkür: 27529
Aldığı Teşekkür: 40364
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzelOkyanusunKalbi gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Doğal kadın mı makyajlı kadın mı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Yaralıyüz Mesajı göster
pardon yorumları okurken sizin yorumunuz dikkatimi çekti ve güldürdü... galiba sizin doğal kadın denilince aklınıza gelen kadın ( amazon ) kadın oluyor ... tahtaya vuralım allah korusun diğertaraftan temiz tertipli elit ve etik olmak şartıyla makyajsız kadınları daha hoş buluyorum ( iffet güzelliğin zekatıdır )bir kadın hernekadar iffetli elit etik az konuşum çok sey anlatıyor ise okadar güzel ve çekicidir ... benim için makyaj ışıl ışıl giyisiler vesaire hicbirşey ifade etmiyor ... hatunun modası, makyajı elinin, başının kınasıdır ....

Doğal kadınla, makyajlı kadını ayrı açıklamaya çalıştım. Çünkü makyaj(aşırı olmamak kaydıyla) aslında kadının bir nevi bakımıdır.
Ama erkekler genelde makyajlı kadın deyince sadece boya kutusuna giren kadınları düşündüğünden ve gördüğünden, doğal kadınla bakımlı kadın arasındaki farkı anlamaları güç olacaktır.

Ana erkilliğin savaşçı kadınları
''Amazon kadınları'' dır. Benim açıkladığım konunun, sana yaptığı çağrışımla alakası yok.

Son söylediğin, ''az konuşum çok şey anlatmak, makyajı elinin başının kınası''dır demene ben de çok güldüm.