Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.11, 10:52   #34
KaLiNKa
Gerçek Üye

KaLiNKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 162
Ettiği Teşekkür: 1494
Aldığı Teşekkür: 4145
Rep Derecesi : KaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Kuskulu
Standart Cevap: Doğal kadın mı makyajlı kadın mı?

Bundan yıllar önce Lise yılları ve sonrasında (20 yaş civarları) Makyajsız sanırım bakkala bile gitmezdim) Fotoğraflarıma baktıkça çok gülüyorum. Sanırım hem güzellik, hemde büyümüş olduğunu ıspatlamaya çalışma derdim vardı Düğünlerde acayip acayip topuzlar yaptırırdım. Olduğum yaştan daha büyük gösterdiğime eminim

Şimdi yaş 30 asla topuz yaptırmıyorum fön çesitleri gayet güzel. hoş modeller çıkıyor Makyaj da ise özel geceler haric. Belli belirsiz makyaj yapmaya başladım. Günlük hayatımda çok çok az yapıyorum makyajı. Şimdi ise böyle daha genç göründüğümü düşünüyorum)

Ama genel temizliğime her zaman dikkat ederim. Temiz ve bakımlı olmak çok başka bişey...

Sanırım çoğu bayan bu yollardan geçmiştir İstisnalar vardır tabiki. ona lafım yok. Küçük yaşlarda büyüme arzusu sanırım makyaja iten en önemli olay diye düsünüyorum.

Çevremde gördüğüm yaşı 20 civarlarında olan kız arkadaşlara hep tavsiye ederim. Hafif yapın makyajınızı. Gençliğin vermiş olduğu güzellik yetiyor

Kendini sevmek, hayatı sevmektir!

KaLiNKa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz KaLiNKa'in Mesajına Teşekkür Etti.