Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.11, 19:48   #51
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Bayanlar ilk bakista neye bakar?

Banemin, dediğimi defalar kere yaşadım... Bir çok anısı var...

Bir sosyal tesisde görevliyim, içeri girmek için kart gösterilmek zorunlu... Rütbeli insanların sıkça geldiği bir tesis...

Tanıtım kartı soruyorsun dert, sormuyorsun dert.. Ben de kimseyle dalaşmayım diye, giyimine göre tavır alıyordum..

İyi giyimlilere kart sormaktan vazgeçtim, zira bir sürü tantana yaşanıyordu, bir kere sordun mu, geri adım atmak da olmuyordu...

Tesise biri geldi iyi giyimli.. Kart sormadım ve üstelik yol da gösterdim, hürmet ile..

Kapıdan da Tesis Müdürü gizli gizli beni gözlüyormuş... Yanıma geldi bu son gelen kim ki diye sordu... Ben de Müdür sanırım, ama rütbesini tam göremedim deyince, hadi ordan o adam deli, arada bir gelir yer içer gider deyince morardım tabi... (Tabi bana da sıkıntılar ile ilgili ağzımı açma fırsatı da vermiş oldu )

Başka örneklerde var tabi...

* * *

Bir söz daha vardır..

"İyi yerde oturacaksın, iyi giyineceksin, yediğini sadece wc görür)

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.