Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.10.11, 00:37   #37
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177623
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Üniversitelerde ki türban yasağı kaldırılmalımıdır ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi emilio santos Mesajı göster
Diğer yazdıklarına katılıyorum ama alıntı yaptığım kısmı irdelemek istedim.

Neden böyle düşünüyorsun? 604 sayfalık, kalıpları kuralları olan bir din değil mi sonuçta? Örtün deniliyorsa örtünülür, koşun deniliyorsa koşulur.

İslam dinini ön plana çıkaran ve yücelten nedir?

Nerede örtünün deniyor? Nereyi? Ve neden?

(İlahiyat Profesörü Yaşar Nuri Öztürk çeşitli televizyon programlarında bunu detayları ile açıkladıydı.. )

Tüm dinlerin temeli; insanları iyiye, doğruya yöneltmek değil midir?

* * *

Kısadan; "Tanrının Kitabı" filmini izleyin derim.. Hem macera var, hem sürükleyici hemde bazı mesajları veriyor..
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Yaralıyüz Mesajı göster
Ayrıca yazdıklarımı okadar dikkatlice okuman beni onure etti ve bende sen kadar senin yazdıklarına dikkat ediyorum sanırım senin yazındada küçük bir yazım hatası olmuş ... Ama çok küçük ...
Yazım hatamı göremedim iyimi..

Konunun dağılmaması için irdelemiyorum.. İrdelemiyorum bak.. Yoksa çok hata bulurum, zaten konumuz da bu değil. Ucundan kıyısından latife yaptıydım.. "Fransız" ın yazılışındaki "ı"harfinin fazlalık olduğuna dem vurduydum...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.