Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.10.11, 13:22   #7
KaLiNKa
Gerçek Üye

KaLiNKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 162
Ettiği Teşekkür: 1494
Aldığı Teşekkür: 4145
Rep Derecesi : KaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Kuskulu
Standart Cevap: 2050: Bu Kitapta “Gelecek” Var

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi tufan2006 Mesajı göster
sanırım sen beni yanlış anladın (benimle ilgili öngörün ne?) yazmandan bunu çıkarıyorum. yani sen benden falcılık gibi bişey istiyorsun, yanlış anladımsa kusura bakma, böyle düşünüyorsan hiç alakası yok. benim yaptığım topluma mal olmuş kişiler veya devletler üzerinde ileriye dönük görüş bildirmek.

mesala bugünkü Başbakan için 2002 yılında seçildiğinde çevremdeki insanlara 20 yıl başımızda herhangi bir suikast veya kaza olmazsa diye söylemiştim. hatta Demirele dediğimiz gibi gitsede kurtulsak diyeceğiz diyede RTE sempatizanlarınada, anti-sempatiklerede söylemiştim. bu sadece bir örnek.

bahsettiğin bölüme baktım forumda böyle bir bölümün olması güzel, farkında değilmişim.
Hayır ben doğru anladım. Zam alırmıyım acaba İş görüşmesi yaptığım bir yere girme olasılığım ne olur gibi şeylerdi. Sadece espri yapmıştım zaten

Kendini sevmek, hayatı sevmektir!

KaLiNKa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz KaLiNKa'in Mesajına Teşekkür Etti.