Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.10.11, 14:46   #72
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Üniversitelerde ki türban yasağı kaldırılmalı mıdır ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
İşte bak yavaş yavaş idrak etmeye başladın..

Türban ile alakası ne diyeceksin, düzen, düzennn.. Yavaş yavaş...

İranlı Gazeteci Bahman Nirumand'ın İtirafları

Burayı bir oku..

Ben daha bu konuda bir şey demeyeceğim... Nokta..

İran örneğini başka konularda ben de defalarca vermişimdir. Kaygını anlayabiliyorum. Lakin bizim bir İran olacağımız filan yok. O kaygı ile yaşamak bizi asıl meselemizden uzaklaştırıyor. Kaldı ki sorumun cevabı bu değil.

Benim idrak ettiğim ile senin duruşun çatışıyor. O yüzden bu cümleni kötüye yormuyorum.

Kendi adıma türbanın üniversitelerde serbet bırakılmasından yanaydım. Bir partinin oy madeni olmasından hoşnut değilim çünkü. Milliyetçiliğin başka bir partinin, Atatürk'ün başka bir partinin oy madeni olmaması gerektiği gibi.

Nokta.
Emilio Santos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Emilio Santos'in Mesajına Teşekkür Etti.