Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.10.11, 19:11   #6
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Radyo Sunuculuğu Hakkında

Radyo sunuculuğu yapma gibi bir imkanım olmadı, fakat stajım esnasında 2 sene önce Almanya'da bir yayın kanalı ''Türk ailesinde Türk kızı olmak'' konulu bir program yapacaklarmış, bir dr. arkadaşımın yönlendirmesi ile benimle konuştular, ben de kabul ettim.

Normal hayatta konuşurken ne kadar rahat olursam olayım, o ufacık yayın odasına girdiğimde ilk başlarda biraz kasıldığımı inkar etmeyeceğim. Ağızdan çıkana çok dikkat etmek gerekiyor, dönüşü yok. Karşımdakilerin sorduğu sorular beni iyice sinirlendirince çenemin hızı da açılmaya başladı Sonuç olarak onlar beni davet ettiklerine pişman oldular, bense her Türk kızının eti yenmez misali keyfimden ağzım yayılmış bir şekilde oradan ayrıldım.

Güzel bilgiler için teşekkürler Kalinka.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.