Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.10.11, 14:21   #216
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Sevdim ve seviyorum da ReaL

Hani kızdığımız da bazı kişilere hayvan benzetmesi yaparız ya, aslında o kişileri ödüllendiriyoruz o an.

Birine; hayvanoğlu hayvan ya da lan eşşek sıpası ya da davar oğlu davar ya da ne bakıyorsun öküz gibi ya da deve kadar boyun var ama.... dediğimiz zaman herbirinin insan yaşamına ve doğaya çok güzel katkıları olan bu gerçek hayvanlara ne kadar haksızlık ediyoruz.

İnsan sıfatından uzak olan yaratıklara başka sıfatlar bulmalı artık

He bir de, bazı kişileri severken de o kişiyi sevdiğimiz hayvana benzeterek severiz; maymun seni, koç gibi koç, aslanım benim gibi. Ama hiç domuzummm benim demeyiz. Haram o haram

İslam aleminin en şanssız hayvanıdır domuz. Halbuki yavruları o kadar sevimlidir ki, Babe filmini izleyin görün.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.