Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.10.11, 01:26   #17
İlya
Uzman Üye

İlya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 6276
Aldığı Teşekkür: 6598
Rep Derecesi : İlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 10 kadın bir erkeğe tecavüz etti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SuLTaN Mesajı göster
Her durumda ciddiye alınacak bir şey tecavüz.

Dört erkeğin bir kadına tecavüz etmesi de, dört kadının bir erkeğe tecavüz etmesi de birbirinden farklı şeyler değil.

Olaya "seks, orgazm" çerçevesinden bakmamak gerek. "Kızlık zarı" açısından da bakılmamalı!
Onyedi yaşında, ergenliğini tamamlamamış bir gencin psikolojisi de söz konusu. Yalnızca bu haber için konuşmuyorum. Buna benzer olaylar elbette oluyor etrafta.

Evet haklısınız hadisenin çok farklı boyutları var tabiki lakin ben mizahi yaklaşmak istemiştim yani alışılagelenden tezat bir durum olmuş okadarda olsun artık çok kez kaderin cilvesi deyip geçiyoruz bir kezdaha diyip geçelim
İlya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
İlya'in Mesajına Teşekkür Etti