Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.10.11, 01:05   #10
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Edebiyatı, Felsefesi, Müziği, Olimpiyatları ve Karnavalı ile Alman K

Alman'ları onurlandırmak gibi olmuş bu konu

Çocukluğumda bol bol Grimm kardeşlerin hikayelerini dinledim:

Der Wolf und die sieben Geisslein (Türkçesi: Kurt ve 7 Keçi yavrusu), Haensel und Gretel (şarkısını bile ezberlemiştim), Rapunzel, Frau Holle, Die Goldene Gans (Altın yumurtlayan kaz)... daha aklıma gelmeyen birçok masal...

Almanya'ya iki kere noelde gitmek nasip oldu. İlk gittikten sonra ikincisine gitmek daha çok istedim. Noel zamanı bir başka güzel. Sokaklar, alışveriş mağazaları, meydanlara kurulan ufak noel pazarları ve o noel pazarlarında yiyecek kısımlarındaki karamelize edilmiş bademler, biftekler ve sosisler

Oktober Fest ayrı bir güzel. Ona da birkez denk geldim. Alkol kullanmadığım için koca bira bardaklarından ancak yarım içsem de, orada da yemek kısmına takıldım bol bol Antalya'da da artık her sene Oktober Festimiz var, sadece oranın sosisleri ve Bratkartofel'i eksik.

Ellerine sağlık Canan, detaylı güzel bir konu olmuş.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.