Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.10.11, 23:45   #94
SuLTaN
Fosforlu

SuLTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 708
Ettiği Teşekkür: 36956
Aldığı Teşekkür: 24738
Rep Derecesi : SuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Arzu eden herkesi bekleriz efendim... (İzmir-22 Ekim Cumartesi Saat:

Çok güzel üç gün geçirdim İzmir'de. Buluşmayı da cumartesiye aldık, bazı arkadaşlar katılamadı aramıza maalesef. ReaL de pek kalamadı yanımızda. Smy'nin çenesi ile benim ReaL'e uyguladığım fiziksel ve psikolojik darbeler sonucu yanımızdan çabuk ayrılmak zorunda kaldı kendileri.

Bu üç gün içinde de, cumartesi günü yapılan buluşmada da çok eğlendim ben. Çok sevdiğim insanların yanında olmak harika bir duyguydu.

Döndüm döneli ilk kez buraya yazabilme fırsatı buldum. Fotoğrafları gadınıhım yayınlayacaktır geldiğinde. Herkese her şey için teşekkürler.
SuLTaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz SuLTaN'in Mesajına Teşekkür Etti.