Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.10.11, 17:34   #3
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İnsanlar Neden Korku Filmi İzler?

Korku ve gerilim filmlerine bayılırım.

Böyle gerim gerim gerilerek film izlemek, sessizliğin ortasında aniden pat diye birşeyin yere düşmesinden sonra yerimden zıplayıp koltuğun tepesine çıkıp, kalp atışlarımı gırtlağımda hissetmek, sonrasında yere düşen şeyin korkulacak birşey olmadığının verdiği rahatlama ve tekrar koltuğuma geri kaymak. En heyecanlı anda elimdeki yiyeceği tam ağzıma götürmüşken, öylece donup kalmak. Suratımdaki her kasın harekete geçip, aldığı şekilleri hızlı çekimde izleme isteği duymak. Yanımda kim varsa o kişinin kollarını heyecandan sıkmaktan morartmak.... Ufff daha birçok şey...

Bunların hepsinden dolayı izliyorum korku filmi işte

Sayacığım, Testere filminin ilk 2 sini izledikten sonra, gerisini izlemedim. Korku değil, artık vahşetti benim için.

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.