Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.10.11, 22:27   #5
Nazlı
Süper Üye

Nazlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 306
Ettiği Teşekkür: 4786
Aldığı Teşekkür: 9601
Rep Derecesi : Nazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmedeNazlı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Hasta
Standart Cevap: İnsanlar Neden Korku Filmi İzler?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Korku ve gerilim filmlerine bayılırım.

Böyle gerim gerim gerilerek film izlemek, sessizliğin ortasında aniden pat diye birşeyin yere düşmesinden sonra yerimden zıplayıp koltuğun tepesine çıkıp, kalp atışlarımı gırtlağımda hissetmek, sonrasında yere düşen şeyin korkulacak birşey olmadığının verdiği rahatlama ve tekrar koltuğuma geri kaymak. En heyecanlı anda elimdeki yiyeceği tam ağzıma götürmüşken, öylece donup kalmak. Suratımdaki her kasın harekete geçip, aldığı şekilleri hızlı çekimde izleme isteği duymak. Yanımda kim varsa o kişinin kollarını heyecandan sıkmaktan morartmak.... Ufff daha birçok şey...

Bunların hepsinden dolayı izliyorum korku filmi işte

Sayacığım, Testere filminin ilk 2 sini izledikten sonra, gerisini izlemedim. Korku değil, artık vahşetti benim için.
Ben izledim Lale Ama haklısın korkudan cok vahset gibiydi. Korkmuyordum ama ilginç geldiği için izliyordum. Tamam, tarif edemediğim bi psikopatlık var içimde.