Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.10.11, 15:48   #218
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Günün içinden geçenlere girdimde pazar pazar sıkmayan şeylerden bahsetmeye çalışayım...

Gün, malumunuz üzre bir önceki bitmeden başlamayan birşey. Önce dünün bitişinden gireyim bakalım...

Gözlerim ağırlaşmaya başladı, sabah 6 da kalkmış direnerek saati 2 ye kadar getirmiştim ve "iyi geceler" dileyip huzurdan çekildiğim anda "zırrrrrrrrrrr" diye çalan telefonumu açtım ve açmamla "Banemin uyuma" diye bir vahi üflendi kulağıma... İnançlı ve az da tırsak biri oluşum nedeniyle yatmadım ve 2 deliyle güzel bir muhabbete daldım. Saat kaç olmuştu hatırlamıyorum ama benden daha korkak olan arkadaş "hadi yatın artık" komutuna direnemedi ve hep beraber ama ayrı ayrı yattık.

Hee! bu arada benle vedalaşan erkek kişisinin gönderdiği smiley'i konunun dışında tutuyorum....

Sabah 9 olmadan hortlayan ben, 9 da sahilde yürüyüşe başlayan ben, yürüyüş işini pazara yönlendirip alış verişide aradan çıkaran ben, sonra eve gelip simit, peynir ve çay eşliğinda güzel bir manzaraya karşı kahvaltı eden yine ben...

Forumdayım şu anda. Sizde farketmişsinizdir bunu mutlaka. Arada farketmeyenleri de biliyorum ama isim zikredip onları rencide etmeyeceğim.

Hissedebilen robotlar yoldaymış... Şimdilik sadece dokunmayı hissedebilecekler üzerinde çalışılmaktaymış ama bu da çok önemli bir gelişme bence... Etten kemikten ve insan statüsünde olupta hissedemeyen, duygusuz ve hilkat garibesi bu kadar yaratık arasında, en azından dokunarakta olsa hisseden robotlar sevindirici ve onlardan çok daha makbuldür bence...

"His" demişken... İyi birşey bu... Hissediyorum valla...

Seviyorum, daha ne olsun değil mi?

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.