Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.10.11, 01:25   #24
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Şu an kim olsaydı terörü bitirirdi?

silahla mücadele'de bir başarı geleceğini zannetmiyorum karşınızda mert bir düşman yok..
Eta örneğini biliyorum ama verdiğiniz örnekle bizim aramızda çok büyük bir fark var..
başta içimizdeki düşmanlar var onlar gitmedikçe silahlı mücadele hayal.. belki bu sabah haberlerde görmüşsünüzdür terör barınaklarında son model silahlar ele geçirilmişti ben 2 sene önce yaptığım askerlikte kullandığım silahı düşündüm kendi kendime acı acı gülümsedim biz resmen askercilik oynamışız dedim...

terörün bitmesi için ilk başta ordu içinde bir istikrar sağlanması gerekiyor bu çağda bu ordu inancını ben yanlış buluyorum ülkesinden önce kendi adını bile öne yazan bir ordu zihniyeti var..önce bu zihniyetin değişmesi gerekiyor tsk'nın yeni reformlara ihtiyacı var..(reform derken ergenekondan bahsetmiyorum yanlış anlamayın ergenekon saçmalığına inanmam için aklımı peynir ekmekle yemem lazım)

daha fazla yazmak isterdim ama az alkollü olduğum için beynim durmuş durumda..yarın detaylı yazarım

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.